Výzva: Neodmietajte návrh povinnej predškolskej prípravy,navrhnite ako ho vylepšiť. Je dôležitý.

16.05.2019 15:54

Povinná predškolská príprava je dôležitá téma, na ktorej záleží. Spolu s ostatnými organizáciami sme preto vydali spoločné vyhlásenie. Vyzývame poslancov a poslankyne, aby sa zdržali politikárčenia a snažili sa svojimi návrhmi prispieť k zmysluplnému zneniu navrhovaného zákona.

Viac

Ukončili sme jeden z projektov v Libanone. Prečítajte si, čo sa nám podarilo

29.03.2019 12:28

V Libanone sme doteraz pôsobili v troch oblastiach – v utečeneckom tábore Shatila vo východnej časti mesta Bejrút, v Tripolise a v severnej oblasti Akkar, ktorá susedí so Sýriou. Náš projekt v Shatile trval rok a od marca v ňom pokračuje naša partnerská organizácia.

Viac

Privítali sme na Slovensku skupinu ľudí, ktorí chcú na Kubu priniesť slobodu

27.03.2019 13:10

V marci sme na Slovensko pozvali skupinu kubánskych aktivistiek a aktivistov, aby získali nové skúsenosti a znalosti, ktoré im pomôžu v boji za demokraciu na Kube.

Viac
Vyfiltrujte si články, ktoré vás zaujímajú
1. Kategória
2. Krajina
06.03.2019 16:25

Moje meno je Roua a chcem byť policajtka

Marec je mesiacom, v ktorom pravidelne oslavujeme ženy a dievčatá po celom svete. Svojím blízkym prajeme mnoho šťastia, zdravia, lásky a úspechov. My v Človeku v ohrození máme tiež svoje priania, ktoré by sme aspoň niektorým dievčatám a ženám radi splnili. A nielen im. Toto je príbeh jedného z týchto dievčat a jej rodiny.

Viac