Pridajte sa!

Pridajte sa!

Našu prácu dokážeme robiť iba vďaka skvelému tímu našich kolegov a kolegýň, stážistov a stážistiek, dobrovoľníkov a dobrovoľníčok, externých spolupracovníkov a spolupracovníčok, partnerských organizácií a podporovateľov. Ak máte chuť podieľať sa na našich aktivitách, pozrite sa, čo ponúkame a čo očakávame a pridajte sa k nám!

Čo Vám ponúkame?

Či pracujete v našej bratislavskej kancelárii, niektorom z komunitných centier na Slovensku alebo v priamo v teréne v niektorej z krajín nášho pôsobenia, Vaša práca určite nebude monotónna. Či pracujete ako humanitárny pracovník, vzdelávacia expertka, či zabezpečujete plynulý chod našich finančných operácií alebo sa staráte o našich darcov, Vaša práca bude dávať zmysel. V pravidelných intervaloch vysielame do celého sveta aj dobrovoľníkov.

Čo Vás čaká?

Každú pozíciu v Človeku v ohrození obsadzujeme vo výberovom konaní (rovnako pracovné, ako aj dobrovoľnícke pozície). Po úspešnom prijímacom konaní Vás predstavíme ostatným kolegom a kolegyniam v organizácii, zabezpečíme Vám všetko, čo pre svoju prácu budete potrebovať a vysvetlíme Vám fungovanie našej organizácie. Následne Vás zaučíme do práce, ktorú budete vykonávať. V prípade pôsobenia v niektorej z našich zahraničných kancelárií Vám zabezpečíme všetky povinné očkovania, bezpečnostný tréning a dáme Vám možnosť stráviť čas pred odjazdom s kolegami a kolegyňami, ktorí majú našu prácu v jednotlivých krajinách na starosti, aby ste sa na svoje pôsobenie mohli čo najlepšie pripraviť.

Kam sa ozvať?

Ak sme Vás zaujali a máte chuť sa pridať, vyberte si z ponuky pracovných pozícií nižšie a prihláste sa! Ak stále nie ste rozhodnutí a máte otázky, budeme radi, ak sa nám ozvete. A ak máte nápad, ako s nami spolupracovať inak, radi si ho vypočujeme.

Kontakt