Prejsť na hlávný obsah

Pridajte sa!

Našu prácu dokážeme robiť iba vďaka skvelému tímu našich kolegov a kolegýň, stážistov a stážistiek, dobrovoľníkov a dobrovoľníčok, externých spolupracovníkov a spolupracovníčok, partnerských organizácií a podporovateľov.

Ak máte chuť podieľať sa na našich aktivitách, pozrite sa, čo ponúkame a čo očakávame a pridajte sa k nám!


Pracujte u nás

Čo vám ponúkame?

Či pracujete v našej bratislavskej kancelárii, niektorom z komunitných centier na Slovensku alebo v priamo v teréne v niektorej z krajín nášho pôsobenia, Vaša práca určite nebude monotónna. Či pracujete ako humanitárny pracovník, vzdelávacia expertka, či zabezpečujete plynulý chod našich finančných operácií alebo sa staráte o našich darcov, Vaša práca bude dávať zmysel.

Čo vás čaká?

Každú pozíciu v Človeku v ohrození obsadzujeme vo výberovom konaní (rovnako pracovné, ako aj dobrovoľnícke pozície). Po úspešnom prijímacom konaní Vás predstavíme ostatným kolegom a kolegyniam v organizácii, zabezpečíme Vám všetko, čo pre svoju prácu budete potrebovať a vysvetlíme Vám fungovanie našej organizácie. Následne Vás zaučíme do práce, ktorú budete vykonávať. V prípade pôsobenia v niektorej z našich zahraničných kancelárií Vám zabezpečíme všetky povinné očkovania, bezpečnostný tréning a dáme Vám možnosť stráviť čas pred odjazdom s kolegami a kolegyňami, ktorí majú našu prácu v jednotlivých krajinách na starosti, aby ste sa na svoje pôsobenie mohli čo najlepšie pripraviť.

Dobrovoľnícke príležitosti

Aktuálne hľadáme dobrovoľníkov a dobrovoľníčky do našich komunitných centier (Kojatice, Petrovany, Sveržov, Doľany-Roškovce Plavecký Štvrtok), do centier Klubovňa v Žiline, Zvolene, Košiciach, Spišskej Novej Vsi, Prešove a Bardejove.

Ak s nami chcete vycestovať do zahraničia za zmysluplnou prácou, naučiť sa nový jazyk, spoznať krajinu a nových ľudí a obohatiť sa o nové skúsenosti a schopnosti, sledujte priebežne náš Facebook a Instagram. O otvorení výberového konania na nových dobrovoľníkov budeme včas informovať.

A ak ešte stále váhate, tu je pár dôvodov, prečo ísť dobrovoľníčiť s Človekom v ohrození:

Kontakt

Zuzana Bosáková

Recruitment špecialistka

zuzana.bosakova@clovekvohrozeni.sk

+421947954963

Martin Holko

Koordinátor dobrovoľníkov

martin.holko@clovekvohrozeni.sk

+421 948 208 806

Naše projekty

Skutočný darček

Globálne vzdelávanie

Jeden svet