Prejsť na hlávný obsah

POMÁHAJTE S NAMI

Darujte a podporte ľudí v núdzi. Sme tu pre tých, ktorí sa ocitli v ťažkej situácií, vo vojne, v ohrození života či na okraji spoločnosti, ktorí potrebujú podať pomocnú ruku. S každým vašim príspevkom môžeme urobiť viac.

Jednorazový dar Pravidelný dar

Vyberte si výšku daru

100 €
60 €
30 €

50 €
30 €
15 €

Pri katastrofách je pre zasiahnutých ľudí dôležitá rýchla pomoc. Pravidelní darci a darkyne nám to umožňujú.

Suma nie je v požadovanom formáte.
X

Darujete jednorazovo

Spôsob platby


Potvrdzujem, že som bol/a informovaný/á o spracovaní osobných údajov v systéme DARUJME.sk

Súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v tomto súhlase na účely zaradenia do databázy darcov Človek v ohrození, n.o., na starostlivosť o darcu; informovanie o možnostiach darcovstva; informovanie o činnosti tejto organizácie a to poštou, elektronicky alebo telefonicky vrátane audiozáznamov telefonátov (zaznamenaných za účelom kontroly kvality poskytovaných služieb) a štatistiky.

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. Zároveň Vám zašleme informačný mail. Ďakujeme!

Platba realizovaná prostredníctvom DARUJME.sk

Človek v ohrození sa zameriava na tých najzraniteľnejších. Ľudia sú u nás na prvom mieste. Buďte tí, ktorí pomáhajú prví. Pridajte sa a svojím darom podajte pomocnú ruku tým, ktorý to potrebujú.

Reagujeme pri katastrofách, vojnách, krízach, dlhodobo pomáhame tým, ktorí stratili bezpečie, dôstojnosť či živobytie.

Ďakujeme, že ste s nami a podporujete všetky pomáhajúce aktivity.

Vaše dary pomáhajú najzraniteľnejším na Slovensku aj vo svete


Darkyne a darcovia sú kľúčoví pre to, aby sme mohli pokračovať v aktivitách pre ľudí. Vďaka vám môžeme reagovať na potreby ľudí v núdzi.

Pridajte sa do Klubu priateľov a darujte pravidelný príspevok. Z mesačných darov tvoríme aj humanitárny fond, z ktorého čerpáme v prípade, keď treba reagovať rýchlo.


Na Ukrajine stále prebieha vojna a ľudia trpia. Od prvého dňa sme mohli byť prítomní na hraniciach vďaka pravidelným darcom z Klubu priateľov. Naďalej sa ľuďom, ktoré pred vojnou utiekli zo svojich domovov, venujeme vo viacerých rodinách. Priamo pomoc pre Ukrajinu viete darovať TU. Ďakujeme.

Klub priateľov

Darujte pravidelne a pridajte sa do nášho Klubu priateľov Človeka v ohrození. Pridajte sa medzi našu komunitu darcov, ktorým záleží na tom, aby ľudia na celom svete žili dôstojne a v bezpečí. Je to ten najjednoduchší spôsob ako pomáhať.

Prečo darovať pravidelne?

Vaše dary pomôžu ľuďom, ktorých ohrozujú prírodné katastrofy, vojny či chudoba.

Vďaka Klubu priateľov môžeme rýchlejšie pomáhať v krízových situáciách.

Výšku pravidelného daru môžete kedykoľvek upraviť alebo ho aj pozastaviť.

Vždy ste transparentne informovaní o tom kde a kedy boli vaše dary použité.

Pomôžete spolu s nami ľuďom vo svete aj na Slovensku.

Máte otázky o darovaní?

Ak máte otázky k darovaniu, našej činnosti alebo aktivitám, radi sa s vami spojíme. Napíšte, prosím, Radke na radka.horniakova@clovekvohrozeni.sk


Ďalšie spôsoby pomoci