Prejsť na hlávný obsah
04 aug 2014
V kategóriach

Vybrali sme dobrovoľníkov

Mongolsko, Gruzínsko a Keňa – to sú 3 krajiny, kam už čoskoro pôjdu 3 dobrovoľníci, ktorí prešli našim náročným výberovým konaním. Pavol Cich, ktorý už mal skúsenosti s prácou pre OZ Človek v ohrození, pôjde koncom augusta do Mongolska pomáhať s rozvíjaním občianskej spoločnosti v krajine.mongolia1

Katarínu Komenskú zas vyšleme do nádherného Gruzínska. Bude tam pracovať na začleňovaní znevýhodnených ľudí do spoločnosti. Takisto odcestuje na konci augusta. Obaja sa vrátia na prelome rokov 2014/2015.
gruzinsko

Do Kene zas vyšleme Vladanu Hrivnákovú, kde bude v mestečku Molo pomáhať s projektom „Zvyšovanie potravinovej bezpečnosti malých farmárov prostredníctvom šírenia praktických poznatkov odbornými učilišťami v kraji Nakuru“, ktorý Človek v ohrození implementuje v spolupráci s lokálnou organizáciou NECOFA. Odcestuje na jeseň a vráti sa začiatkom roka 2015.

Dobrovoľníkov zvyčajne posielame do krajiny pôsobenia na 5 mesiacov. Môžeme tak spraviť vďaka projektu Ministerstva zahraničných vecí SR v spolupráci s agentúrou SAMRS.

Zdieľaj na:

Naše projekty

Skutočný darček

Festival jeden svet

Globálne vzdelávanie