Prejsť na hlávný obsah
10 okt 2022
V kategóriach

Získali sme ocenenie Honorary Superbrands

V Človeku v ohrození máme za sebou úspešné mesiace. Nielenže sa náš tím rozrástol, no tiež sme potvrdili, že dokážeme ťahať za jeden povraz a navzájom sa podržať, a to i v čase krízy, akou je napríklad vojna na Ukrajine. Veríme, že naša práca má zmysel a výsledky našej snahy vidíme každý deň na vlastné oči. O to viac nás preto teší ocenenie Honorary Superbrands, ktoré naša organizácia získala. Na slávnostnom galavečere ho prevzala naša riaditeľka Andrea Najvirtová.

Naša riaditeľka hrdo prebrala ocenenie Honorary Superbrands

V Človeku v ohrození sa tešíme z toho, že môžeme pomáhať tým, ktorí sa ocitli v núdzi. Teší nás aj to, že si našu prácu všíma i okolie a že môžeme inšpirovať ostatných. Vo štvrtok 6. októbra sa naša riaditeľka Andrea Najvirtová zúčastnila 10-teho jubilejného galavečera udeľovania cien Superbrands. Hrdo prebrala ocenenie Honorary Superbrands, ktoré získala naša organizácia.

„Pred piatimi rokmi, keď sme v organizácii Človek v ohrození premýšľali o spôsobe komunikácie našej práce, som ani nepomyslela, že príde deň, kedy budem preberať ocenenie Honorary Superbrands za rok 2022. Teší ma, že komunikáciou o našej práci dokážeme inšpirovať druhých ľudí. Ocenenie patrí všetkým mojim aktuálnym aj bývalým kolegom a kolegyniam, všetkým jednotlivým aj firemným darcom a darkyniam, podporovateľom a podporovateľkám. Pomáhate nám pomáhať,“ povedala naša riaditeľka.

Z ocenenia máme veľkú radosť

Na toto ocenenie môžu byť nominované iba značky, ktoré prešli prísnym výberom. Komisiu tvoria poprední a uznávaní marketingoví a komunikační experti, ktorí sledujú dva ciele: prezentovať príklady hodné nasledovania pre všetkých, ktorí sa chcú rozvíjať a nechať sa inšpirovať tými najlepšími, a zároveň uvádzať do pozornosti mimoriadne silné značky.

Na Slovensku sa ocenenie Slovak Superbrands udeľuje už desať rokov. Odbornej i širšej verejnosti sprostredkúva históriu úspechu najpopulárnejších značiek na Slovensku. Medzinárodný program Superbrands Awards vznikol v roku 1995 vo Veľkej Británii. Dnes sa toto rešpektované ocenenie udeľuje už v takmer stovke krajín.

Z ocenenia máme všetci veľkú radosť. Zároveň pre nás predstavuje motiváciu, aby sme aj naďalej pokračovali v práci, ktorá má zmysel.

Zdieľaj na:

Naše projekty

Skutočný darček

Festival jeden svet

Globálne vzdelávanie