Prejsť na hlávný obsah
27 nov 2009

Novoročný predaj obrazov z Kene (2009)

Združenie Človek v ohrození už po tretí krát spustilo charitatívny predaj obrazov od mladých umelcov žijúcich v slume Mukuru v Nairobi (Keňa). Ponúkané obrazy namaľovali mladí ľudia z chudobných štvrtí hlavného mesta Kene Nairobi, kde vyše polovica ľudí žije každý mesiac z menej ako 1 dolára na deň.

Výnos z predaja talentovaných umelcov bude poukázaný neziskovej organizácii Mukuru Slum Development Program, ktorá prevádzkuje galériu a zabezpečuje pre deti, mládež a ženy v slume vzdelávacie programy, umelecké a športové krúžky, programy na podporu zamestnania a prevenciu voči drogám a HIV/AIDS.

Ponúkané obrazy, ktorými môžete obdarovať svojich blízkych a zároveň podporiť zmysluplné trávenie voľného času mladých ľudí žijúcich v slume, nájdete zoradené nižšie.

Po kliknutí sa obrázok zväčší a zobrazí sa aj meno jeho autora, podľa ktorého ho nájdete v priloženom cenníku (mená sú zoradené abecedne). Pre bezproblémové zobrazenie zväčšeného obrázku odporúčame používať internetové prehliadače Mozilla alebo Opera.

Rozmer a cenu Vami vybraného obrazu si môžete pozrieť v doc cenníku obrazov. Inštrukcie ku kúpe obrazu nájdete v doc objednávke obrazov Po odoslaní objednávky Vás poprosíme počkať na jej potvrdenie, a až následne uhradiť príslušnú sumu, keďže sa môže stať, že daný obraz si medzitým už vybral iný záujemca.

Ďakujeme a želáme Vám všetko dobré v novom roku 2009!

 

{gallery}predajobrazov{/gallery}

Rozvojová spolupráca

Podporujeme právo žien a mužov na dôstojný život.

Prispievame k zlepšeniu kvality života ľudí dlhodobými systematickými riešeniami v krízových oblastiach sveta.

Zdieľaj na:

Naše projekty

Skutočný darček

Festival jeden svet

Globálne vzdelávanie