Chcem pomôcť

Chcem pomôcť

Vďaka pravidelnému darcovstvu či jednorázovým darom dokážeme rýchlo reagovať v prípade humanitárnych kríz alebo pri realizácii dlhodobých rozvojových a vzdelávacích aktivít. Rodiny v rozvojových krajinách alebo deti z vylúčených komunít na Slovensku podporíte nákupom Skutočného darčeka. Podporiť nás môžete aj 2% z vašich daní. Dajte ľuďom v ohrození šancu na bezpečnejší a dôstojnejší život!

Darujte teraz

Zmeňte s nami svet k lepšiemu teraz!   Vaše pravidelné dary nám umožnia okamžite zasahovať  pri katastrofách alebo v ozbrojenom konflikte či dlhodobo pomáhať v rozvojových krajinách a na Slovensku.   Staňte sa preto členom Klubu priateľov – klubu našich pravidelných podporovateľov. Ak momentálne nemáte možnosť prispievať pravidelne, pomôže akýkoľvek jednorázový dar.   Ďakujeme, že pomáhate ľuďom v ohrození!


1.. Môj dar Jednorazový dar Pravidelný dar
Výška pravidelného daru/mesiac
€/m
Vaša pravidelná podpora nám umožní dlhodobo a efektívne plánovať našu prácu.
2. Moje údaje
3. Spôsob pravidelnej platby
Chyba!

Potvrdzujem, že som bol informovaný o spracovaní Osobných údajov v systéme DARUJME.sk a Ľudia Ľuďom

Súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v tomto súhlase na účely zaradenia do databázy darcov Človek v ohrození, n.o., na starostlivosť o darcu; informovanie o možnostiach darcovstva; informovanie o činnosti tejto organizácie a to poštou, elektronicky alebo telefonicky vrátane audiozáznamov telefonátov (zaznamenaných za účelom kontroly kvality poskytovaných služieb) a štatistiky.

Platba realizovaná prostredníctvom DARUJME.sk | powered by ĽudiaĽuďom.sk
dve percenta

2% z dane

Vaše 2% z dane z príjmu môžu zachraňovať životy v oblastiach, ktoré postihli prírodné katastrofy alebo vojnové konflikty. Môžete nimi tiež pomôcť ľuďom žijúcim v chudobe v rozvojových krajinách i na Slovensku postaviť sa na vlastné nohy!

Údaje o prijímateľovi:
IČO: 50082001
Obchodné meno: Človek v ohrození, n.o.
Právna forma: nezisková organizácia
Sídlo: Baštová 343 / 5, 811 03 Bratislava – Staré Mesto

Viac

Skutočný darček

Kúpte si kozu, kuriatka alebo záchod a pošlite ich tam, kde ich potrebujú najviac!

Urobíte tak radosť hneď dvakrát. Darovací certifikát môžete použiť ako netradičný darček pre svojich blízkych a skutočný darček poputuje ľuďom v ohrození, ktorí trpia nedostatkom jedla, vody, vzdelania alebo príležitostí.

Viac