Ako môžete pomôcť?

Ako môžete pomôcť?

Pomáhať ľuďom v núdzi môžeme iba vďaka Vašej podpore! Vďaka pravidelnému darcovstvu či jednorázovým darom dokážeme rýchlo reagovať v prípade humanitárnych kríz. Podporiť nás môžete 2% z Vašich daní, pripravujeme aj program štipendií pre deti z vylúčených komunít na Slovensku. Rodiny v rozvojových krajinách podporíte nákupom Skutočného darčeka. Vyberte si a pridajte sa k nám!

Darujte teraz

Zmeňte s nami svet k lepšiemu teraz! Vaše pravidelné dary nám umožnia okamžite zasahovať  pri katastrofách alebo v ozbrojenom konflikte či dlhodobo pomáhať v rozvojových krajinách a na Slovensku. Staňte sa preto členom Klubu priateľov – klubu našich pravidelných darcov. Ak momentálne nemáte možnosť prispievať pravidelne, pomôže akýkoľvek jednorázový dar. Ďakujeme, že pomáhate s nami!

1. Môj dar Jednorazový dar Pravidelný dar
Výška pravidelného daru/mesiac
€/m
Vaša pravidelná podpora nám umožní dlhodobo a efektívne plánovať našu prácu.
2. Moje údaje
3. Spôsob pravidelnej platby
Chyba!
Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania Darujme.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. Po úspešnom prijatí daru Vám zašleme informačný email. Ďakujeme!
Platba realizovaná prostredníctvom DARUJME.sk | powered by ĽudiaĽuďom.sk

2% z dane

Vaše 2% z dane z príjmu môžu zachraňovať životy v oblastiach, ktoré postihli prírodné katastrofy alebo vojnové konflikty. Môžete nimi tiež pomôcť ľuďom žijúcim v chudobe v rozvojových krajinách i na Slovensku postaviť sa na vlastné nohy!

Údaje o prijímateľovi:
IČO: 50082001
Obchodné meno: Človek v ohrození, n.o.
Právna forma: nezisková organizácia
Sídlo: Baštová 343 / 5, 811 03 Bratislava

Viac

Štipendiá

Štipendijný program pre deti z vylúčených komunít na Slovensku znamená často jedinú možnosť, ako pokračovať v štúdiu na strednej škole. Podporou konkrétneho dieťaťa máte šancu zmeniť jeho/jej život! Pridajte sa k nám!

Viac

Skutočný darček

Kúpte si kravu, kozu alebo kuratá a pošlite ich do Afriky! Urobíte tak radosť hneď dvakrát! Darovací certifikát môžete použiť ako netradičný darček a skutočný darček v krajinách, kde pôsobíme, urobí radosť tým, ktorí ich najviac potrebujú.

Viac