Pomáhaj s nami ľuďom v ohrození

Katastrofy sa dejú rýchlo a nečakane. Výbuch v Bejrúte usmrtil minimálne 157 ľudí a pripravil tisíce ľudí o domovy. Vďaka pravidelným darcom sme mohli okamžite zareagovať a vyčleniť financie na pomoc. Pridajte sa do Klubu priateľov a pomáhajte spolu s nami.

Vyberte si výšku pravidelného daru

15 €
35 €
70 €

10 €
20 €
50 €

10€ dojčenská výživa pre dieťa do 1 roka
20€ pitná voda pre 4-člennú rodinu na týždeň
50€ základné potraviny pre 4-člennú rodinu na 2 až 3 týždne
Suma nie je v požadovanom formáte.
X

Darujete mesačne

Spôsob platby


Potvrdzujem, že som bol/a informovaný/á o spracovaní osobných údajov v systéme DARUJME.sk

Súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v tomto súhlase na účely zaradenia do databázy darcov Človek v ohrození, n.o., na starostlivosť o darcu; informovanie o možnostiach darcovstva; informovanie o činnosti tejto organizácie a to poštou, elektronicky alebo telefonicky vrátane audiozáznamov telefonátov (zaznamenaných za účelom kontroly kvality poskytovaných služieb) a štatistiky.

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. Zároveň Vám zašleme informačný mail. Ďakujeme!

Platba realizovaná prostredníctvom DARUJME.sk

Keď katastrofa zmení život za pár hodín, je dôležité pomáhať rýchlo. Teplo pre rodiny, ktoré zasiahla snehová búrka. Podpora a ochrana pre ľudí, ktorí v osadách bojujú proti šíreniu koronavírusu. Pomoc pre obete zemetrasenia, ktoré prišli o svoje domovy. Bez pravidelných darcov by nič z toho nebolo možné.

Pomáhaj s nami v nešťastí

Katastrofy sa dejú rýchlo a nečakane. Výbuch v Bejrúte usmrtil minimálne 157 ľudí a pripravil tisíce ľudí o domovy. Vďaka pravidelným darcom sme mohli okamžite zareagovať a vyčleniť financie na pomoc. Pridajte sa do Klubu priateľov a pomáhajte spolu s nami.

V Bejrúte si masívne explózie začiatkom augusta vyžiadali životy minimálne 157 ľudí. 5 000 ľudí bolo zranených a viac ako 300 000 ľudí bolo vysídlených zo svojich domovov.

Katastrofa nemohla prísť v horšom čase. Libanonom už mesiace otriasajú vážna hospodárska kríza, politické a spoločenské nepokoje, ktoré sa zhoršili s pandémiou koronavírusu. A do toho všetkého, na pokraji ekonomického kolapsu, prišiel výbuch, ktorý zrovnal bejrútsky prístav zo zemou a ohrozil tisíce ľudí.

Aj vďaka našim pravidelným darcom sme mohli okamžite vyčleniť 10,000 eur na krízovú pomoc a vyslať na miesto humanitárnych pracovníkov. V spolupráci s miestnou organizáciou SB OverSeas sme hneď po výbuchu začali zisťovať najurgentnejšie potreby a pustili sa do práce.

5 dôvodov, ktoré vás presvedčia:

  1. Vaše pravidelné dary umožnia zachraňovať životy
  2. Sami si určujete výšku príspevku a kedykoľvek ho môžete ukončiť
  3. Pravidelne vás budeme informovať, ako vaše dary pomáhajú
  4. Stanete sa súčasťou komunity darcov s pozvánkami na naše akcie a ďalšími výhodami
  5. Ako poďakovanie od nás dostanete každý rok voľné vstupy na náš festival dokumentárnych filmov Jeden svet

Kde pomáhajú príspevky z Klubu priateľov

  • 20% putuje do fondu humanitárnej pomoci, pre urgentné a krízové zásahy doma aj vo svete
  • 55% vyzbieraných darov rovnomerne delíme na tri časti – medzi prácu vo vylúčených komunitách na Slovensku,
    vzdelávacie programy na Slovensku a medzi rozvojové projekty v zahraničí
  • 25% využívame na logistiku, organizáciu pomoci a ďalší rozvoj našich aktivít

Pridajte sa k nám a staňte sa členom Klubu priateľov Človeka v ohrození. Je to ten najjednoduchší spôsob ako pomáhať.

Z pravidelných darov členov Klubu priateľov vytvárame fond, vďaka ktorému po vypuknutí prírodnej katastrofy či ozbrojeného konfliktu nestrácame drahocenný čas, ktorý je potrebný na organizáciu verejnej zbierky, ale môžeme reagovať okamžite vo chvíľach, keď rýchlosť znamená ďalšie zachránené životy.

Ďakujeme, že pomáhate ľuďom v ohrození žiť bezpečnejší a dôstojnejší život!