Prejsť na hlávný obsah

Hľadáme technicky zdatného pracovníka do terénu


Organizácia Človek v ohrození sa už vyše 20 rokov venuje humanitárnej a rozvojovej pomoci na Slovensku a vo svete. V súčasnej situácii epidémie koronavírusu okrem iného poskytujeme aj humanitárnu pomoc v podobe zabezpečovania pitnej vody, potravín, osvety ohľadom hygieny a vzdelávania v marginalizovaných rómskych komunitách, najmä na východnom Slovensku.

Koho hľadáme?

Hľadáme technicky zdatných a samostatných pracovníkov na dohodu (cca 80 hodín mesačne) do tímu vykonávajúceho plošnú dezinfekciu parou v okolí Prešova, ideálne s platným vodičským preukazom.

Aké budú Tvoje úlohy?

Nakoľko momentálne realizujeme plošnú dezinfekciu verejných priestorov v Prešovskom kraji, úlohy dezinfekčného tímu zahŕňajú najmä plošnú dezinfekciu parou s pridaním virucídneho prípravku a úlohy spojené s jej implementáciou, ktoré budeme schopní konkretizovať postupne.

Čo ponúkame?

  • odmenu 5 eur/hod
  • poskytneme potrebné osobné ochranné pracovné prostriedky
  • zaškolenie pre práce s dezinfekčnou technikou

Kde a na ako dlho?

Práca sa bude vykonávať v Prešovskom kraji a bude si vyžadovať 80 hodín mesačne. Ide o krátkodobú spoluprácu, podľa potreby a možností.

Ako a kedy sa prihlásiť?

Jednoducho, vyplnením tohto online formulára a to čo najskôr. Následne sa s Vami spojíme a dohodneme si spoluprácu, tak aby z nej mali radosť obe strany.

Ďakujeme za Vaše odhodlanie a chuť pomáhať. Vážime si to.

Tím Človek v ohrození

Naše projekty

Skutočný darček

Festival jeden svet

Globálne vzdelávanie